<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2102225689916962&ev=PageView&noscript=1" />

Zasoby
Biblioteki GSW Milenium

Image

Academica

Biblioteka oferuje dostęp do ACADEMICI – Cyfrowej wypożyczalni publikacji naukowych

Academica pozwala na natychmiastowy dostęp do kilkuset tysięcy pełnotekstowych publikacji naukowych – monografii, podręczników, skryptów, artykułów oraz całych numerów czasopism.

Wystarczy zarezerwować sobie czas, przyjść do Biblioteki Uczelni i założyć konto. Bibliotekarz poinstruuje jak korzystać z tej nowej jakości wypożyczeń.

Czasopisma

Biblioteka GSW Milenium prenumeruje i udostępnia na miejscu bieżące numery czasopism oraz komplety archiwalnych roczników. Część czasopism została wprowadzona do katalogu online.

Image
Image

Nasze publikacje

Biblioteka GSW Milenium udostępnia studentom szeroką bazę publikacji Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium z zakresu pedagogiki i zarządzania.

E-bazy i katalogi centralne

Jeśli poszukujesz interesujących materiałów do przygotowania się do zajęć, pisania prac dyplomowych, proponujemy korzystanie z e-baz.

Dostęp do poniższych baz danych jest automatyczny z każdego stanowiska komputerowego na Uczelni, a także w domu.
Image
Image

Biblioteki cyfrowe

Biblioteka GSW Milenium zapewnia dostęp do wielu bibliotek cyfrowych, które pomagają studentom w znalezieniu potrzebnych materiałów z uczelni i z domu.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.