<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Strefa odpoczynku

Studenci GSW Milenium mają do dyspozycji wiele stref wypoczynku, zarówno na terenie zewnętrznym, jak i wewnętrznym. W tych przestrzeniach mogą spędzać czas w oczekiwaniu na zajęcia lub podczas przerw. Uczelnia udostępnia zewnętrzną siłownię, boisko do gier zespołowych, zestaw do street workoutu, zielone strefy z ławkami i leżakami oraz miejsca do nauki i relaksu w bibliotece. Dodatkowo, stołówka "Milówka" oferuje miejsce na posiłki i odpoczynek.

Zewnętrzna siłownia i boisko

Ćwiczenia na świeżym powietrzu mają korzystny wpływ na samopoczucie i zdrowie. Przed budynkiem GSW Milenium znajduje się zewnętrzna siłownia, na której studenci mogą ćwiczyć, a także boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i inne gry zespołowe.

Zestaw do street workoutu

Za budynkiem B znajduje się zestaw do street workoutu oraz ławki, na których można odpocząć, zjeść posiłek lub poczytać książkę. W budynku A i B znajdują się stoły do gry w piłkarzyki, w które mogą zagrać studenci.

Strefy zielone

Do dyspozycji studenta są również miejsca służące do wypoczynku i relaksu – strefa zielona przed budynkiem wyposażona jest w ławki oraz leżaki.

W budynku A z kolei znajduje się wewnętrzna strefa zielona – przestrzeń pełna roślin, w której studenci mogą odpocząć na kanapach i przy okazji podładować swoje urządzenia elektroniczne dzięki podłączonym do kanap listwom ładującym.

Kanapy i pufy

Obok strefy zielonej znajduje się łącznik, również wyposażony w wygodne kanapy i pufy, na których student może odpocząć – kanapy dodatkowo rozdzielone są ściankami dającymi prywatność oraz przestrzeń. Scianki zostały postawione z myślą o studentach potrzebujących miejsca do wyciszenia.

Miejsce do czytania i nauki

W naszej bibliotece znajdują się fotele oraz kanapy – idealne miejsce do przeczytania książek i artykułów naukowych. W bibliotece dostępne są również komputery, w tym komputer ze specjalnym oprogramowaniem dla osób słabowidzących z dostępem do Internetu, klawiaturą kontrastową oraz monitorem brajlowskim z klawiaturą brajlowską.

„Milówka"

W GSW Milenium jest stołówka „Milówka”, gdzie studenci mogą usiąść i odpocząć, zjeść ciepły posiłek oraz spędzić czas z koleżankami i kolegami z roku. 

Siłownia zewnętrzna
Zielona strefa uczelni
Siłownia zewnętrzna
Zestaw do street workoutu
Strefa odpoczynku za budynkiem B
Boisko uczelni
Zielona strefa uczelni
Komputery biblioteczne
Strefa czytelnicza biblioteki
Strefa wypoczynkowa w łączniku
Stół do gry w piłkarzyki
Stołówka akademicka Milówka
Strefa wypoczynkowa w łączniku
Strefa zielona w budynku A

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.