<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Udział studentów GSW Milenium w Konferencji COM 4.0

Image
Zakończył się udział studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium wraz z doc. dr Katarzyną Miłek, w konferencji Fourth International Conference on Research Methodology for Qualitative and Quantitative Research COM 4.0 2024, która odbyła się w dniach 29-31 marca 2024 roku. Wydarzenie to, zorganizowane przez Eudoxia Research Center w Indiach, zgromadziło uczonych, badaczy i praktyków z całego świata, chcących dzielić się wiedzą i doświadczeniami w dziedzinie metodologii badań jakościowych i ilościowych.
Podczas konferencji, reprezentanci Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium mieli okazję zaprezentować własne projekty badawcze, uczestniczyć w warsztatach oraz słuchać wykładów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin.
Udział w tym wydarzeniu nie tylko umożliwił naukową dyskusję, ale również był okazją do promowania polskiej nauki i edukacji. Dziękujemy Eudoxia Research Center za organizację konferencji i stworzenie platformy dla wymiany wiedzy i współpracy międzynarodowej. Jest to ważny krok w dalszym rozwoju naukowym i badawczym zarówno dla naszych studentów, jak i całej społeczności akademickiej.
Więcej o konferencji na fanpage KN Twórczego Arteterapeuty

Drukuj