<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Podpisanie porozumienia pomiędzy ZUS a GSW Milenium

Podpisanie porozumienia pomiędzy ZUS a GSW Milenium
Z radością informujemy, że 4 czerwca 2024 r. w murach Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a naszą uczelnią. W spotkaniu uczestniczyli: Jacek Walczak, Kierownik Inspektoratu w Gnieźnie oraz Anna Kołodziejczak, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, a także dr Krzysztof Gawrecki, Rektor GSW Milenium.

Porozumienie otwiera nowe perspektywy dla naszych studentów, zwłaszcza studiujących zarządzanie.

Pracownicy ZUS-u będą aktywnie uczestniczyć w naszych zajęciach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą o pracy w ZUS-ie, dostępnych ścieżkach kariery oraz możliwościach rozwoju zawodowego. To wyjątkowa okazja, aby studenci mogli poznać praktyczne aspekty działania jednej z kluczowych instytucji w Polsce.

W ramach współpracy w GSW Milenium zostanie zorganizowana wyjątkowa wystawa
z okazji 90-lecia ZUS-u, która przybliży historię oraz znaczenie tego organu.

Ponadto planowane są także wizyty studyjne w siedzibach ZUS-u, które umożliwią studentom bezpośrednie zapoznanie się z funkcjonowaniem tej instytucji oraz zdobycie cennych doświadczeń.

Współpraca z ZUS-em jest kolejnym krokiem w realizacji naszej misji kształcenia praktycznego, dostosowanego do potrzeb rynku pracy. Jesteśmy przekonani, że przyniesie ona wiele korzyści naszym studentom i przyczyni się do lepszego przygotowania do przyszłych wyzwań zawodowych.

Drukuj