<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2102225689916962&ev=PageView&noscript=1" />

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC!

Image

Studiujesz zarządzanie projektami lub jesteś pasjonatem tego obszaru i wiążesz z nim swoją przyszłość? Zbierz i zgłoś swoją drużynę do udziału w Ogólnopolskich Igrzyskach Zarządzania Projektami, organizowanych przez Project Management Institute Poland Chapter.

Misją Project Management Institute jest promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami, wspieranie, przyjmowanie i rozpowszechnianie najlepszych praktyk oraz pobudzanie świadomości społeczeństwa w tej dziedzinie.

W Igrzyskach mogą wziąć udział wszyscy studenci dowolnego kierunku, studiujący na studiach I lub II stopnia. Każda uczelnia w Polsce może zgłosić tylko jeden 5-osobowy zespół.

Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC składają się z trzech etapów:

  • I etap (do 31 stycznia 2024 roku) – kwalifikacje wewnątrz uczelni, które wyłonią jeden 5-osobowy zespół, reprezentujący Uczelnię w kolejnych etapach.
  • II etap (od 1 do 23 marca 2024 roku) – egzamin online sprawdzający wiedzę i umiejętności z zarządzania projektami. Kwalifikacja najlepszych zespołów do finału odbędzie się na podstawie uzyskanego przez nie wyniku.
  • III etap – Finał (20 kwietnia 2024 roku) – finałowe drużyny staną w obliczu wyzwań i będą musiały użyć swojej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu projektami podczas gry. Finał odbędzie się stacjonarnie (miejsce wydarzenia zostanie potwierdzone przez PMI PC później).

Więcej informacji o wydarzeniu: https://igrzyska.pmi.org.pl

 

Jeśli masz pytania lub chcesz wziąć udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Zarządzania Projektami, zgłoś się za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj