<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Obrony prac licencjackich i magisterskich w Gnieźnie

obrony prac licencjackich magisterskich GSW Milenium

W miniony weekend, w Gnieźnie odbyły się obrony prac dyplomowych studentów kierunków Pedagogika oraz Zarządzanie studiów I i II stopnia, a także Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej 5-letniej magisterskiej. Wydarzenie miało miejsce w sobotę i niedzielę, gromadząc liczną grupę studentów, promotorów oraz komisji egzaminacyjnych.
Obrony rozpoczęły się w sobotni poranek, a napięcie było wyczuwalne już od samego początku. Studenci, mimo wielu godzin przygotowań, nie mogli ukryć nerwów i stresu, jakie towarzyszyły im w tej kluczowej chwili ich akademickiej kariery. Emocje były mieszane - od niepewności przed wejściem do sali egzaminacyjnej, przez skupienie i koncentrację podczas prezentacji swoich prac, aż po ulgę i radość po zakończeniu obrony.
W trakcie obron, studenci wykazali się dużą wiedzą merytoryczną oraz umiejętnością logicznego przedstawienia swoich badań i wniosków. Komisje egzaminacyjne były pod wrażeniem przygotowania studentów, co niejednokrotnie podkreślano podczas zadawania pytań i późniejszych gratulacji.
Każda obrona kończyła się chwilą oczekiwania na werdykt, który przynosił ogromną radość i ulgę. Wybuchy radości, które następowały po ogłoszeniu wyników, były zasłużoną nagrodą za wielomiesięczny wysiłek. Studenci odbierali gratulacje od promotorów, członków komisji oraz swoich najbliższych, którzy licznie zgromadzili się, aby wspierać ich w tym ważnym dniu.
Podsumowując, obrony prac dyplomowych w Gnieźnie były pełne emocji - od nerwów i stresu, przez koncentrację i skupienie, aż po zasłużoną radość i gratulacje. Dwa dni intensywnych przeżyć zakończyły się sukcesem dla studentów, którzy mogą teraz cieszyć się z osiągnięcia swojego celu akademickiego.
Witamy w gronie ponad 28 000 absolwentów!

Drukuj