Nowa strona internetowa Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium

nowa strona internetowa www gsw milenium gnieźnieńska szkoła wyższa studia

Witamy na nowej stronie internetowej Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. Od teraz to właśnie tutaj społeczność akademicka będzie mogła śledzić informacje dotyczące uczelni, a kandydaci zapoznają się z ofertą studiów i zasadami rekrutacji.

Nowa strona internetowa powstała w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami", opracowanego przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium i zatwierdzonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności uczelni dla osób z niepełnosprawnością. Jednym z zaproponowanych rozwiązań jest właśnie stworzenie nowej strony internetowej GSW Milenium, dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażonej w narzędzia ułatwiające korzystanie z witryny osobom niedowidzącym. Nowa odsłona strony studia.milenium.edu.pl zapewnia również znacznie lepszą przejrzystość, intuicyjność i odnowioną szatę graficzną dostosowaną do identyfikacji wizualnej uczelni.

Ważną informacją dla studentów jest niezmieniony sposób logowania się do platformy Twoje Milenium. Klikając „Logowanie” po prawej stronie w menu głównym student zostaje przeniesiony do panelu logowania Twoje Milenium. Działanie platformy pozostaje takie samo.

Stara wersja strony internetowej uczelni będzie nadal dostępna jako strona archiwalna, gdzie będzie można przeczytać wpisy sprzed aktualizacji ( te powstałe do 10 stycznia 2021).

Nasz zespół wciąż pracuje nad jak najlepszym dostosowaniem nowej strony do potrzeb użytkowników – jeżeli zauważysz element, który wymaga korekty, skontaktuj się z Działem Marketingu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj