<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Międzynarodowa współpraca z tureckim uniwersytetem - dr Katarzyna Miłek w Ege University

Image

W dniach 10-20 października 2022 roku wykładowczyni GSW Milenium dr Katarzyna Miłek reprezentowała naszą Uczelnię w ramach nawiązania współpracy międzynarodowej z Ege University w Izmirze w Turcji.

11 października Pani doktor spotkała się z Rektorem Uczelni Ege University Prof. dr Necdet Budlakiem, który wyraził zadowolenie z nawiązanej współpracy oraz przedstawił swoje propozycje działań, które chciałby zrealizować w najbliższym czasie. Doktor Miłek spotkała się również z dziekanem Departamentu Edukacji oraz z pracownikami biura do spraw międzynarodowych, z którymi poruszyła tematy współpracy oraz przedstawiła działalność Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. Nasza wykładowczyni wraz z Dr Belgin Arslan Cansever, wykładowczynią Ege University, ustaliła program współpracy na najbliższe miesiące.

13 października dr Katarzyna Miłek przeprowadziła seminarium dla wszystkich nauczycieli akademickich Departamentu Edukacji Ege University na temat znaczenia Arteterapii. W seminarium brała udział również dr Aliye Kuralbayeva z Uniwersytetu Ahmet Yesevi Turk-Kazak w Kazachstanie.

W kolejnych dniach studenci Uniwersytetu brali udział w wykładach oraz warsztatach z zakresu arteterapii w edukacji dziecka, które poprowadzi nasza wykładowczyni.


Drukuj