<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2102225689916962&ev=PageView&noscript=1" />

Konkurs pisarski dla studentów

Image

Portal Praca.pl ogłasza konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów. Zadanie konkursowe to napisanie artykułu na temat: „Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo zaprezentowane szerokiej publiczności na portalu Praca.pl.
Praca.pl jest jednym z największych polskich portali rekrutacyjnych. Już od blisko dwóch dekad serwis pomaga pracodawcom w znalezieniu idealnych kandydatów, a pracownikom – wymarzonej pracy. Praca.pl monitoruje sytuację na rynku zatrudnienia, przeprowadza badania opinii, oferuje bogatą bazę poradników w zakresie poszukiwania pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowej. Tym razem portal pyta młode osoby o ich przewidywania dotyczące rynku pracy przyszłości.

Cel Konkursu
Chcemy poznać opinie młodych osób na rozpowszechnianie się nowych technologii, które niewątpliwe mają duży wpływ na rynek pracy, ale i nasze codzienne funkcjonowanie. Czy sztuczna inteligencja budzi w nas strach czy entuzjazm?


Nagrody konkursowe:
1 miejsce – nagroda pieniężna: 1500 złotych
2 miejsce – tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7"3/32 GB Wi-Fi Szary
3 miejsce – słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarne


Jak wziąć udział?
● W konkursie mogą wziąć udział studenci oraz uczniowie szkół średnich, którzy ukończyli 18. rok życia.
● Należy wypełnić formularz kontaktowy i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
● Należy napisać artykuł na wyznaczony temat z liczbą znaków nie mniejszą niż 5000 (wraz ze spacjami). Artykuł musi być unikalny.
● Gotowy tekst trzeba przesłać wraz z formularzem kontaktowym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Temat maila powinien brzmieć “Praca konkursowa”.


Warunki i tryb przeprowadzenia konkursu*
● Rozpoczęcie konkursu – 22.05.2023
● Termin składania prac konkursowych – 24.07.2023
● Ocena prac i wyłonienie zwycięzcy – 28.08.2023
● Ogłoszenie wyników – 04.09.2023


*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu.
Strona konkursu: https://www.praca.pl/konkurs-dla-studentow-i-uczniow
Regulamin konkursu: https://www.praca.pl/praca2/assets/files/konkurs-dla-studentow-i-uczniow-regulamin.pdf


Drukuj