<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

GSW Milenium na Majówce w Trzemesznie

Image

W miniony poniedziałek, 1 maja, park "BABA" w Trzemesznie stał się miejscem pełnym radości, muzyki i wspólnych zabaw. To wszystko za sprawą majówki (Dni Trzemeszna), którą zorganizowała Gmina Trzemeszno oraz Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Trzemesznie reprezentowaną przez m.in. studenta III roku Kierunku Zarządzanie Andrzeja Lisieckiego. Trzecim organizatorem był Dom Kultury w Trzemesznie kierowany przez naszego absolwenta Mariusza Zielińskiego. Wydarzenie to okazało się niezwykłą okazją dla mieszkańców Trzemeszna i okolic do spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami.

W parku „BABA” zgromadziła się liczna publiczność, gotowa na wiele atrakcji, a na scenie zaprezentowały się zespoły artystyczne. Festyn rodzinny był również okazją do promocji oferty edukacyjnej naszej uczelni. Na stoisku można było zapoznać się z kierunkami i specjalnościami studiów zaocznych, na które można się zapisać podczas rekrutacji na rok akademicki 2023/2024 w GSW Milenium.

Andrzej Lisiecki to nie tylko student, ale również emerytowany żołnierz, który służył w wojsku przez 20 lat. Podczas swojej kariery wojskowej otrzymał wiele nagród i odznaczeń, w tym Gwiazdę Iraku od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Brązowy Medal dla Obronności Kraju od Ministra Obrony Narodowej. Przez wiele lat pełnił różne stanowiska, od kierowcy po dowódcę drużyny, co świadczy o jego wszechstronnych umiejętnościach i zdolnościach przywódczych.

Po zakończeniu służby wojskowej, Andrzej Lisiecki dołączył do Obrony Terytorialnej, gdzie kontynuuje swoją służbę dla kraju. Jednak to nie wszystko, czym się zajmuje. Jego aktywność w społeczności lokalnej jest imponująca. Pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Złoty Lin" oraz przewodniczącego Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Trzemesznie. Jest również członkiem Gminnej Rady Sportu i radnym Rady Sołeckiej wsi Niewolno. O jego aktywności świadczy zaangażowanie w wiele inicjatyw. Część z nich przedstawia galeria obok.


Drukuj