<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Drugie miejsce dla naszej studentki w konkursie esejów nt. "Jak technologie AI zmieniają tradycyjne metody uczenia się?" organizowanego przez BUKI

Image

Międzynarodowa firma EdTech BUKI zorganizowała konkurs esejowy na temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na jakość nauczania. W konkursie wzięły udział 142 osoby. Uczestnicy zaprezentowali różne spojrzenia i podejścia do tematu, rozważając zarówno negatywne, jak i pozytywne strony wpływu technologii AI na proces edukacyjny.

 

W konkursie wyróżniono trzech autorów zwycięskich prac, a wśród laureatów znalazła się nasza studentka Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Marta Ruszkiewicz, która zajęła drugie miejsce. Jej esej został wyróżniony za oryginalne spojrzenie na wpływ sztucznej inteligencji na edukację. W swojej pracy szczegółowo przeanalizowała konkretne przykłady technologii AI, które już są wdrażane w placówkach edukacyjnych, i ich wpływ na proces nauczania. Ponadto zwróciła uwagę na istotę czynnika ludzkiego w nauczaniu, nawet w kontekście rosnącej automatyzacji.

 

Wygrana w tak prestiżowym, ogólnopolskim konkursie to znaczące wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych imponujących sukcesów.


Drukuj