<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2102225689916962&ev=PageView&noscript=1" />

Dr Piotr Odrakiewicz uczestnikiem konferencji "Climate Justice" z zakresu zarządzania w ramach wyzwań klimatycznych

Image
Image

Dr Piotr Odrakiewicz, Adiunkt GSW Milenium, 9 września 2022 roku wziął udział w międzynarodowej konferencji z zakresu zarządzania - Wyzwania klimatyczne" Climate Justice" zorganizowanej przez Rutgers Institute for Corporate Social Innovation oraz Rutgers University z USA.

Tematem dyskusji było globalne ryzyko klimatyczne i zarządcze w świetle raportu stworzonego przez World Economic Forum „The Global Risks Raport 2022 17th Edition”.

Z raportem można zapoznać się pod linkiem: KLIKNIJ ABY POBRAĆ RAPORT

Dyskutowano m.in. o potrzebach zwiększenia roli zarządzania partnerskiego i relacyjnego oraz dzielenia się wiedzą i zasobami, co jest szczególnie ważne w trakcie zarządzania kryzysowego związanego z zagrożeniami klimatycznymi.

Dr Piotr Odrakiewicz już w październiku 2022 roku weźmie udział w kolejnej konferencji organizowanej przez Rutgers Institute for Corporate Social Innovarion oraz Rutgers University o tematyce Health Equity Management - Wyzwania Zarządzania w Opiece Zdrowotnej.

 


Drukuj