<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=575248362878822&ev=PageView&noscript=1" />

Dr Katarzyna Miłek z wizytą w Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Image

Za nami kolejna wizyta dr Katarzyny Miłek, wykładowczyni GSW Milenium na kierunku Pedagogika, w Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi – tureckiej uczelni, z którą współpracuje Milenium w ramach międzynarodowego porozumienia.

Dr Katarzyna Miłek miała okazję podziękować w imieniu Rektora za współpracę Prorektorowi Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - MAKÜ prof. dr. Mehmet Karaca, Dziekan Wydziału Edukacji prof. dr. Firdevs Savi Çakar oraz prof. Sibel Karakelle, która już kilkukrotnie poprowadziła zajęcia dla studentów naszej uczelni.

Ponadto w ubiegłym tygodniu tureccy studenci kierunku Pedagogika wzięli udział w warsztatach z zakresu Arteterapii przygotowanych przez dr Katarzynę Miłek. Omawiane zagadnienia to Arteterapia w edukacji oraz dramaterapia i koloroterapia, a także ich wpływ na życie człowieka.

Wizyta na tureckim uniwersytecie była okazją do wymiany doświadczeń z tamtejszą kadrą akademicką, a także do rozmów na temat dalszej współpracy.


Drukuj