<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2102225689916962&ev=PageView&noscript=1" />

Działalność naukowa GSW Milenium

Praktycy z wieloletnim doświadczeniem
Do grona naszych wykładowców należą m.in.: specjaliści w swoich branżach, prowadzący własne przedsiębiorstwa, współpracujący z biznesem oraz instytucjami publicznymi, doświadczeni badacze, konsultanci biznesowi, menedżerowie, pedagodzy i terapeuci.
Autorzy publikacji naukowych
Wśród wykładowców GSW Milenium znajdują się niekwestionowane autorytety w dziedzinie nauki, autorzy wielu publikacji naukowych.

Opiniotwórczy eksperci
Grono wykładowców GSW Milenium to zespół ekspertów w swojej branży. Członkowie naszej kadry bardzo często są konsultantami projektów naukowych i nie tylko.
Uczestnicy międzynarodowych konferencji i wydarzeń
Nasi wykładowcy regularnie biorą udział w wydarzeniach naukowych i konsultacjach, będąc prelegentami spotkań na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.
2022
KWIECIEŃ

 • W dniach 11-12.04.2022r. dr Daniel Budzeń, adiunkt GSW Milenium oraz wykładowca na kierunku Zarządzanie uczestniczył w panelu dyskusyjnym zatytułowanym "Zarządzanie długiem lokalnym - od teorii do praktyki". Gospodarzem debaty był Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
  Panel odbywał się w ramach Samorządowego Kongresu Finansowego Local Trends, podczas którego było poruszanych wiele ważnych zagadnień.

  czytaj więcej...

 • W Półroczniku Pedagogicznym "Kultura i Wychowanie" ukazał się artykuł pt. "Przedszkola publiczne a niepubliczne w Polsce" autorstwa Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr Tomasza Albińskiego oraz wykładowczyni na kierunku Pedagogika dr Katarzyny Miłek.

  czytaj więcej...

STYCZEŃ

 • Artykuł naukowy „INTEGRITY, SUSTAINABILITY, AND INTELLECTUAL CAPITAL CHALLENGES IN MANAGEMENT EDUCATION IN THE ERA OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE” autorstwa dziekana Filii GSW Milenium w Wągrowcu dr. Mykoli Orlykovskyiego i adiunkta GSW Milenium dr. Piotra Odrakiewicza z współautorem Michaelem Gaylordem z Kanady został opublikowany w styczniu 2022 roku przez międzynarodowe czasopismo naukowe MEST Journal.

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem pod linkiem.
 • W dniu 28 stycznia 2022 roku odbyła się w trybie on-line VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wyzwania i zmiany społeczne w XXI wieku”, w ramach której nasi wykładowcy: dr Anna Bęczkowska, dr Radosław Skrobacki i dr Joanna Flicińska-Turkiewicz, zaprezentowali wyniki swoich najnowszych badań nad satysfakcją studentów GSW Milenium z nauki zdalnej oraz wygłosili prezentację na temat: „Kluczowe czynniki satysfakcji studentów z nauki zdalnej w sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19".
  Czytaj dalej...
 • Dr Daniel Budzeń pod afiliacją Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium został współautorem publikacji pt. „Samodzielność dochodowa jako determinanta zdolności kredytowej jednostki samorządu terytorialnego”. Publikacja ukazała się w ramach Studiów BAS Biura Analiz Sejmowych i znajduje się pod linkiem TUTAJ
  Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym wydaniem pod linkiem TUTAJ
  Czytaj dalej...