
Studenci Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich 2026 organizowanych przez REVAS.PL. Tegoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę uczestników – do rywalizacji przystąpiło 1152 studentów reprezentujących 121 uczelni z całej Polski.
Przez sześć tygodni eliminacji uczestnicy zarządzali wirtualnymi sklepami sieci Biedronka, podejmując realistyczne decyzje biznesowe i rywalizując w warunkach zbliżonych do funkcjonowania prawdziwego przedsiębiorstwa. Zgłoszone drużyny zostały podzielone na 9 regionów po 44-45 drużyn w każdym. Do finału awansowała najlepsza drużyna z regionu. Niewiele brakowało by reprezentacja GSW Milenium awansowała do wielkiego finału konkursu, który odbył się 17–18 czerwca podczas Carpathian Startup Fest w Jasionce.
GSW Milenium reprezentowały trzy zespoły studentów:
Zespół „ZŁOTY KOSZYK”
Piotr Łuczak, Martyna Wiśniewska, Martyna Grądecka
Opiekun: dr Mikołaj Orlikowski
1. miejsce w grupie
Zespół
Szymon Michalak, Wiktoria Smołko, Nikola Szałek
Opiekun: mgr Anna Konon
4. miejsce w grupie
Piotr Łuczak, Martyna Wiśniewska, Martyna Grądecka
Opiekun: dr Mikołaj Orlikowski
1. miejsce w grupie
Zespół
Szymon Michalak, Wiktoria Smołko, Nikola Szałek
Opiekun: mgr Anna Konon
4. miejsce w grupie
Zespół „MINIMAX”
Klaudia Kerber, Marcin Szczepańczyk, Jakub Górny
Opiekun: dr Tomasz Albiński
5. miejsce w grupie
Klaudia Kerber, Marcin Szczepańczyk, Jakub Górny
Opiekun: dr Tomasz Albiński
5. miejsce w grupie
Udział w Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich był dla studentów okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania, planowania strategicznego oraz podejmowania decyzji biznesowych w praktyce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom naukowym za zaangażowanie i godne reprezentowanie GSW Milenium podczas ogólnopolskiej rywalizacji.