Zarządzanie zasobami ludzkimi
z elementami kadr i płac
KIERUNEK STUDIÓW ZARZĄDZANIE
STUDIA magisterskie
STUDIA II STOPNIA W GNIEŹNIE
Studia na Kierunku Zarządzanie na specjalności "Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac" to magisterskie studia II stopnia, które trwają 2 lata (4 semestry). Zjazdy w GSW Milenium odbywają się wyłącznie w weekendy (sobota i niedziela) raz na 2 tygodnie. Studenci odbywają naukę w formie studiów niestacjonarnych. Po ukończeniu studiów magisterskich absolwenci kierunku Zarządzanie mogą kontynuować naukę na studiach podyplomowych. Program kierunku zarządzanie dostępny jest w Dziekanacie Wydziału Nauk Społecznych lub w BIP uczelni.
Kto może studiować na specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac?
Studia magisterskie Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac są skierowane dla absolwentów studiów I stopnia, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwent kierunku Zarządzanie specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac:
- Zna aspekty zarządzania i standardy funkcjonowania profesjonalnego działu kadr i płac w strukturach organizacji lub w formie świadczonych usług zewnętrznych o tym charakterze.
- Potrafi poruszać się w zagadnieniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania kadrami na gruncie kadrowo-płacowym w oparciu o nowoczesne trendy zarządzania i obowiązujące ramy formalno-prawne w tej dziedzinie.
- Absolwent specjalności z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim może się rozwijać jako specjalista aktywny zawodowo i jednocześnie dokształcać się, zdobywać nowe kompetencje i umiejętności, ponieważ studia z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim dają także możliwość kontynuacji nauki na studiach podyplomowych.
Specjalność certyfikowana
Specjalność certyfikowana
Zarządzanie zasobami ludzikimi - sylwetka absolwenta studiów magisterskich
Absolwenci Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac to wszechstronni specjaliści w zakresie zarządzania kompetencjami pracowników, rozwoju zasobów pracy i zarządzania działem personalnym w oparciu o nowoczesne metody zarządzania karierą pracowników, gotowi do podjęcia pracy jako specjalista w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwenci studiów Zarządzanie są przygotowani do podjęcia pracy m.in. na następujących stanowiskach:
- doradca personalny
- konsultant ds. kariery, specjalista ds. rekrutacji
- specjalista ds. wynagrodzeń
- sekretarz biura zarządu
- specjalista ds. rozwoju zawodowego
- analityk pracy oraz specjalista ds. szkoleń zawodowych i rozwoju kadr w pionach zarządzania zasobami ludzkimi
>>> ZOBACZ PEŁEN OPIS I SYLWETKĘ ABSOLWENTA
Opłata czesnego, organizacja i czas trwania studiów
Czas trwania studiów
2 lata (4 semestry)
Zaoczny tryb studiów
tylko w soboty i niedziele
E-indeks w formie platformy
„Twoje Milenium”
Opłata czesnego
I rok - 550 zł/mies.
II rok - 560 zł/mies.*
Jak wygląda rekrutacja na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie?
Rekrutacja na studia magisterskie
Kandydaci na studia przyjmowani są bez egzaminów wstępnych i liczenia punktów. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i terminy składania dokumentów znajdziesz na podstronie poświęconej warunkom rekrutacji.
Wymagane dokumenty
- Formularz rekrutacyjny - Wypełniony formularz rekrutacji online znajdujący się na stronie rekrutacja.milenium.edu.pl
- Skan dyplomu i suplementu przesłany do dziekanatu za pomocą Konta Kandydata - oryginał do wglądu podczas pierwszego zjazdu
- Opłata w wysokości 85 zł dokonana poprzez płatność online w Koncie Kandydata lub tradycyjnie jako przelew na konto uczelni o numerze: 53 1090 1375 0000 0001 0062 7095 (tytuł wpłaty: imię i nazwisko kandydata)
- 1 zdjęcie legitymacyjne do elektronicznej legitymacji studenckiej przesłane za pomocą Konta Kandydata
- 1 zdjęcie legitymacyjne o wymiarach 35x45 mm dostarczone do dziekanatu podczas pierwszego zjazdu
Rekrutacja na studia zaoczne z Zarządzania
Rejestracja w uczelnianym systemie rekrutacyjnym jest pierwszym krokiem. Następnie na podany adres e-mail podczas rejestracji otrzymasz link do swojego indywidualnego konta kandydata. W nim załączasz wymagane dokumenty i będziesz widział status wniesionej opłaty rekrutacyjnej i pozostałych swoich spraw. W połowie września Dziekan WNS publikuje listy przyjętych kandydatów.
Jeśli masz pytania dotyczące organizacji roku studiów w danym roku akademickim lub wątpliwości czy prawidłowo wykonałeś/aś wniesienie opłaty rekrutacyjnej możesz w tej sprawie skontaktować się z dziekanatem.
Opłatę rekrutacyjną przeznaczamy na poczet wyrobienia legitymacji studenckiej.
Program studiów i zakres kształcenia na specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia II stopnia
Zajęcia w GSW Milenium są prowadzone w sposób praktyczny. Dlatego też nasi wykładowcy na studiach magisterskich Zarządzanie zasobami ludzkimi są praktykami, którzy na co dzień specjalizują się w tym, co przekazują podczas zjazdów studentom. Praktyczna wiedza, case study, wskazówki i przykłady to najlepsza metoda na ciekawe zajęcia. Zakres kształcenia, w ramach którego studenci zdobywają wiedzę z zakresu zasobów ludzkich, a więc zarządzania kompetencjami pracowników, zarządzania potencjałem ludzkim i rozwojem pracowników, komunikacji społecznej, kierowania zespołami ludzkimi zgodnie z systemem zarządzania organizacją, Podczas studiów na specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi poznasz takie zagadnienia jak:
- Psychologia w zarządzaniu
- Logistyka menedżerska
- Komunikacja interpersonalna
- Liderzy i ich rola w organizacjach
- Zarządzanie zasobami ludzkimi
- Konkurencyjność przedsiębiorstw a kapitał ludzki
- Prawo
- Etyka w zarządzaniu
- Kadry i płace w praktyce - Kadry i płace w prawie pracy
- Przedsiębiorczość
- Zarządzanie wizerunkiem przedsiębiorstwa
- Rachunkowość zarządcza
- Finanse przedsiębiorstw
- Zarządzanie ryzykiem
- Komunikacja biznesowa – Zarządzanie innowacjami
- Business English
- Techniki twórczego myślenia
Studia w Gnieźnie i Studia w Wągrowcu są realizowane na podstawie posiadanej pozytywnej zgody PKA. Jesteśmy wpisani do ewidencji uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod nr 260. Wpis potwierdza, że prowadzimy naszą działalność oświatową zgodnie z najwyższymi standardami i podlegamy regularnym kontrolom ministerialnym, które czuwają nad naszym poziomem kształcenia.
Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych
tel. 61 425 75 70
tel. 793 065 954
rekrutacja.gniezno@milenium.edu.pl